آیین دیدار «پرسه در حوالی من» برگزار شد

[ad_1]

آیین دیدار گروه سینمایی هنر و تجربه برای کلیپ «پرسه در حوالی من» ساخته غزاله سلطانی شامگاه ۳۱ خردادماه برگزار شد.
به گزارش مهر، صد و سی پنجمین آیین دیدار گروه سینمایی «هنر و تجربه» برای کلیپ «پرسه در حوالی من» ساخته غزاله سلطانی شامگاه سه‌شنبه ۳۰ خردادماه در موزه سینما برگزار شد. اجرای این مراسم را مسعود دلیری برعهده داشت.

در ابتدای این مراسم مسعود دلیری مجری طرح و مدیرتولید کلیپ «پرسه در حوالی من» ضمن تشکر از مهمانان و سینماگران حاضر در جلسه گفت: به غزاله سلطانی بابت ساخت و نمایش این کلیپ تبریک می‌گویم. من شانس آن را داشتم که از ابتدای طرح کلیپنامه در جریان این کار باشم و تلاش مضاعف او را ببینم.

وی ادامه داد: تلاش و انگیزه غزاله سلطانی برای ساخت این کلیپ بسیار زیاد است و من این انگیزه را در کمتر کارگردانی دیده‌ام. به ویژه در کارگردان‌های کلیپ اولی که اهداف دیگری را با ساخت کلیپ اولشان دنبال می‌کنند.

در ادامه این آیین دیدار نوبت به غزاله سلطانی رسید. وی در این مراسم عنوان کرد: از تمام سینماگران و بزرگانی که در جمع ما حضور دارند تشکر می‌کنم و به آن‌ها خیر مقدم می گویم. به ویژه به گروه و عوامل کلیپ «پرسه در حوالی من» که به ساخته شدن این کلیپ کمک کردند. همچنین از پدر و مادرم که مثل کوه پشت سرمن بودند، تشکر می‌کنم.

سلطانی در پایان گفت: امروز ۳۰ خردادماه و زادروز عزت‌الله انتظامی آقای بازیگر است. جای او در جمع ما بسیار خالی است و من از همین‌جا به او درود می‌فرستم.

ایرج حسابی، محمدرضا شریفی نیا، آزیتا حاجیان، نگار اسکندرفر، سیدضیاالدین دری، رخشان بنی اعتماد، ملیکا شریفی نیا، سام نورایی، بهرنگ علوی، حنیف سروری، مستانه مهاجر، مارال بنی ادم، جواد افشار، علی سرابی، محمدرضا غفاری، احمدرضا شجاعی، جمشید بایرامی، حمیدرضا شعبانی، دکتر حمیدرضا شعیری، مصطفی مستور، کیوان مهرگان، امیر عابدی، مهراوه شریفی نیا، مسعود دلیری، محمدرضاسکوت، نسرین نکیسا. اتوسا راستی، بهرام سروری نژاد، محسن سلیمانی. بابک قادری، امید رییس دانا، شهرزاد عقیقی، فرحناز نادری، پریا مرندیز و … از چهره های حاضر در این مراسم بودند.

banifilm.ir

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *