طنز؛ مصرف خیار و گوجه باعث کودتای ۲۸ مرداد شد

[ad_1]

طنز؛ مصرف خیار و گوجه باعث کودتای 28 مرداد شد

ماهنامه خط خطی – شهرام شهیدی: بالاخره فهمیدم چرا مردم ایران صبح می گفتند زنده باد مصدق و شب فریاد می زدند مرگ بر او. اصلا هم به افشای اسناد طبقه بندی سازمان جاسوسی آمریکا در ارتباط با کودتای ۲۸ مرداد ربط ندارد. این چیزها را ما خودمان می دانستیم که کی به مصدق خیانت کرد. طبق تحقیقات من، مصرف زیاد گوجه فرنگی و خیار در سالاد فصل، سالاد شیراز و همراه نان و پنیر باعث شده بود مردم چنین کنش و واکنشی داشته باشند. چه ربطی دارد؟ محققان کشف کرده اند: «خیار و گوجه فرنگی آلزایمر می آورند.»

رفتگر محترمی که با انتخاب شدنش به عنوان عضو شورای شهر پدیده انتخابات شورا لقب گرفت، اعلام کرد: «رفتگری را ادامه می دهم.» حالا هی بگویید قالیباف الکی گفت املاک نجومی را به رفتگرها داده. ایشان الان از هول همان حلیم قالیباف افتاد توی دیگ و به زودی ته دیگ می شوند.

به زن و شوهرهایی که در آستانه طلاق هستند، پیشنهاد می کنم قبل از جدایی، یک ماه مصرف مواد غذایی پالم دار را افزایش دهند. این طور ه وزیر ارتباطات گفته و حتما با توجه به سمتش در انواع ارتباط تبحر خاصی دارد، پالم عامل توسعه روابط ایران و مالزی است. وقتی پالم بتواند رابطه دو کشور را بهبود بدهد، روابط زناشویی که دیگر روی شاخش است.

ابراهیم رئیسی گفته: «دوران حرف درمانی گذشته است.» من انتقادی اساسی به جمله ایشان دارم چون در این کشور هر وقت هر مقام مسئول و غیر مسئولی حرف زده، بیشتر حرفش روح و روان ما را نشانه گرفته و باعث تشدید استرس، سکته های قلبی و بالا رفتن فشار خون شده است. در واقع بیشتر حرف ها بیماری زا بوده تا درمان گر!

سفیر چین اعلام کرد ده هزار ایرانی را سر کار گذاشتیم. خواستم بگویم شما به این آمارت نناز. ما در کشور خودمان، مدیرانی داریم که میلیون ها ایرانی را به راحتی و با دو تا وعده وعید سر کار می گذارند و این قدر هم به ما سرکوفت نمی زنند.

قالیباف گفته روش مدیریت امروز کشور ما به حدود شصت سال قبل بر می گردد. حساب و کتاب من می گوید یعنی حدود دوران نخست وزیری دکتر مصدق. اصلا ادامه نمی دهم. هر چه بگویم در دادگاه به ضررم تمام می شود. من تا وکیلم نباشد، لام تا کام …

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۱)

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *