نیکل بک آلبوم جدیدی منتشر کرد

[ad_1]

رسانه نوا – نیکل‌بک گروه راک کانادایی امروز ۱۹ جون ۲۰۱۷ (۲۹ خرداد) آلبوم جدیدی را به نام Feed th Machine منتشر کرد. این آلبوم ۴۳ دقیقه‌ای توسط کمپانی BMG ضبط شده و تهیه‌کنندگان آن خود گروه و کریس بیس‌فورد هستند.آخرین آلبومی که پیش از این از نیکل‌بک منتشر شده بود No Fixed Address نام دارد و در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود و آلبوم جدید نهمین آلبوم استودیویی گروه محسوب می‌شود.
پیش از این سه تک‌آهنگ که یکی قطعه‌ی هم‌نام آلبوم بود و دو قطعه‌ی دیگر از این آلبوم در ماه‌های فوریه، اپریل و ابتدای ماه جاری میلادی منتشر شده بودند.
در این آلبوم یازده قطعه‌ای، نونو بتنکورت Nuno Bettencourt به عنوان نوازنده‌ی مهمان در قطعه‌ی ششم که For the River نام دارد سولوی گیتار می‌نوازد. بتنکورت گیتاریست پرتغالی ساکن امریکا و عضو گروه اکستریم است.
نیکل‌بک بعد از انتشار آلبوم No Fixed Address در سال ۲۰۱۴ به خاطر مشکلی که برای تار صوتی چد کروگر، خواننده‌ی گروه پیش آمد مجبور به لغو اجراهای تور این آلبوم شد و بعد از عمل جراحی و بهبودِ کروگر نیز گروه درگیر مسائل حقوقی و قانونی لغو اجراها شدند. بنابراین این آلبوم به نوعی بازگشت گروه به عرصه‌ی حرفه‌شان محسوب می‌شود. آن‌ها همزمان با انتشار آلبوم گزارش برگزاری توری در امریکای شمالی را هم به مخاطبانشان داده اند که در حمایت از آلبوم جدید برگزار می‌شود و از ۲۳ جون (۲ تیر) آغاز خواهد شد.

نوشته نیکل بک آلبوم جدیدی منتشر کرد اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *